Informácie o e-shope


Mobiluj.sk je e-shop špecializovany na telefónny svet. Vznikol vďaka podpore mladého dynamického tímu, ktorý pracoval na tomto projekte. Jeho personál je cenným prínosom pre spoločnosť, ktorá neustále hľadá nové napady, ako poskytovať kompletné služby zákazníkom.

Práve z tohto dôvodu pracujú v našej spoločnosti mnohí dôležití zamestnanci:

- administrátori: tento zdroj je poverený riadením webstránky, vkladaním nových produktov v závislosti od dostupnosti a technickou správou webu.
 
marketingový manažér: pracuje na obchodných cieľoch a vhodnejších marketingových stratégiách. Zhromažďuje a študuje údaje o propagačných činnostiach, sleduje rozpočet na reklamu, skúma konkurenčné ceny, čo umožňuje našej spoločnosti mať vždy výhodné ponuky pre zákazníkov.

zamestnanci služieb zákazníkom: tento zdroj je pravdepodobne najdôležitejší. Stará sa o zákazníkov, poskytuje všetky informácie týkajúce sa výrobkov, zadáva objednávky a rieši problematiku predaja.

obchodný manažér: kľúčová postava spoločnosti. Zaoberá sa prípravou objednávok, organizáciou zásielok a spoločne s administrátormi sa stará o administráciu a platby.

zamestnanci balenia: tento zdroj nie je rozhodne menej dôležitý než ostatné, pretože vďaka skúsenostiam pracovníkov balenia má zákazník istotu, že obdrží tovar neporušený aj počas prepravy


Naši zamestnanci sú veľmi motivovaní vykonávať dobre svoju funkciu. Firma funguje vďaka svojim pracovníkom a skúsenostiam získaným vo svete mobilných telefónov.
Vďaka odhodlaniu a vytrvalosti personálu môžeme ponúknuť fyzickým osobam i živnostníkom či firmám najlepšie ponuky na trhu a rozsiahly katalóg produktov.
Naše ceny su konkurencieschopné a dostupné, náš personál je zákaznikom k dispozicii pre akékoľvek informácie a rady.

Zákaznícka linka je k dispozícii od pondelka do piatku v čase od 8:00 do 16:00 na telefónnom čísle 0911 810 410.

e-mail:

info@mobiluj.sk                  reklamacie@mobiluj.sk