SONY XPERIA XA 4G 16GB WHITE

161,00 €

Krátky popis

Váš smartphone vás nasleduje všade. Preto má Xperia XA nový dizajn, ktorý harmonicky splynie s vaším životom. Spája ohromujúci displej na plnej šírke prednej strany, hladké a zakrivené plochy a veľkosť, ktorá nie je ani príliš veľká, ani príliš malá. Je proste akurát.

Detaily

Tento smartphone má zakrivené hrany displeja, ktoré plynulo prechádzajú do zaobleného rámčeka, a preto je rovnako príjemný pre ruku i pre oko. Displej smartphonu Xperia XA pokrýva takmer celú prednú stranu, rámček takmer nie je vidieť. To znamená maximálnu možnú plochu obrazovky bez toho, aby narástla veľkosť telefónu.

Xperia XA má fotoaparát, ktorý je vždy pripravený k akcii vďaka vyhradenému tlačidlu. Už sa teda nestane, že zmeškáte dôležitý okamih, zatiaľ čo budete bezmocne čakať na spustenie fotoaparátu. Xperia XA využíva hybridné automatické ostrenie na zmrazenie akcie do jasných a zreteľných snímok počas zlomku sekundy. A vďaka širokému pokrytiu ostrenia sa môžete dotknúť kdekoľvek v zábere, dokonca aj v rohoch, a označiť tak objekt, na ktorý chcete zaostriť.

Chcete si urobiť selfie na večierku alebo napríklad zachytiť pár detailov z nočného mesta? Vďaka vysoko citlivým snímačom smartphonu Xperia XA získate jasné a ostré snímky aj pri slabom svetle, či už fotografujete s predným alebo zadným fotoaparátom.

Xperia XA má vďaka prevratnej batérii dosť síl na dva dni bežného používania na jedno nabitie. Počúvajte viac hudby, volajte celé dni a zostaňte vonku bez obáv, ako dlho chcete. Potrebujete rýchle nabitie, než vybehnete z domu? Xperia XA dokáže s rýchlou nabíjačkou UCH12 načerpať sily na 5,5 hodiny používanie už za 10 minút nabíjania.

Smartphone Xperia XA využíva moderný 64-bitový osemjadrový procesor, takže je nielen veľmi rýchly a plynulý, ale tiež spotrebuje menej energie.


Technické parametre

Farba Biela
Výrobca Sony
Záruka EÚ / 24 mesiacov
Rok výroby 2016
Sieť 2G, 3G, 4G (LTE)
Hmotnosť 137.4 g
Sim karta nano sim
Výška 143.6
Šírka 66.8
Hrúbka 7.9
Veľkosť displeja 5"
Typ displeja IPS LCD
Širka displeja (px) 720
Výška displeja (px) 1280
Počet farieb 16M
Operačný systém Android
Verzia OS 6.0.1
Chipset Mediatek MT6755 Helio P10
MHz 1000 / 2000
Počet jadier Quad-core / Quad-core
GPU Mali-T860MP2
Interná pamäť 16 GB
RAM 2 GB
Rozšíriteľná pamäť Áno
Rozlíšenie fotoaparátu (Mpx) 13
Autofocus Áno
Blesk Áno
Max. rozlíšenie videa 1080p@30fps
Sekundárny fotoaparát 8 Mpx
Bluetooth 4.1
Wi-Fi 802.11
NFC Áno
USB Áno (verzia 2.0)
Ďalšie funkcie A-GPS, FM rádio, glonass
Typ batérie Líthiová
Kapacita batérie (mAh) 2300
Doba hovoru 11 h
Pohotovostná doba 630 h