SONY XPERIA X PERFORMANCE 4G 32GB GRAPHITE BLACK

373,00 €

Krátky popis

Sony Xperia X Performance je vysokovýkonný smartphone s vysoko kvalitným fotoaparátom, ktorý dokáže predvídať ďalší pohyb.

Detaily

Xperia X Performance sa pýši špičkovým fotoaparátom, ktorý je najmenší, najrýchlejší a najlepší, aký sme doteraz vyrobili. Vďaka rýchlym reakciám, inteligentnejšiemu ostreniu a novej adaptívnej závierke získate lepšie snímky aj v tých najnáročnejších situáciách. Prediktívne hybridný autofokus smartphonu Xperia X Performance, ktorý využíva najnovšie fotografické technológie Sony, je majstrom pohybu. Vyberiete objekt a fotoaparát automaticky sleduje jeho pohyb a udržiava ho zaostrený. Zaostrenie zostáva presné a fotografovaný objekt ostrý. Aj keď teda neviete, ako sa záber vyvinie, váš fotoaparát áno.

Vezmite smartphone Xperia X Performance do ruky a okamžite spoznáte jeho výnimočnosť - najmä zakrivený displej a neprerušovanú kovovou čerň. Dizajn a štýl smartphonu Xperia X Performance dokonale zapadnú do vášho života i vkusu. Najnovšia modernizácia našej klasickej formy je vo svojej jednoduchosti rovnako výrazná ako v minulosti, má zaoblené hrany a aj s veľkosťou 5 " sa veľmi pohodlne drží. Dokonca aj užívateľské rozhranie je vďaka novému vzhľadu a rýchlejším reakciám lepšie naladené na používateľa.

Trocha vody predsa nie je žiadny veľký problém. Xperia X Performance vydrží viac než len pár striekancov, ktoré k životu jednoducho patrí. Môžete teda pustiť z hlavy obavy z náhodného poliatia alebo z nečakaného lejaku.

Xperia X Performance so svojím ultrarýchlym procesorom Snapdragon 820 a bleskovým pripojením k sieti Cat91 poskytuje úplne novú úroveň výkonu, ktorá vás nikdy nesklame.


Technické parametre

Farba Čierna
Výrobca Sony
Záruka EÚ / 24 mesiacov
Rok výroby 2016
Sieť 2G, 3G, 4G (LTE)
Hmotnosť 164.4 g
Sim karta nano sim
Výška 143.7
Šírka 70.4
Hrúbka 8.7
Veľkosť displeja 5"
Typ displeja IPS LCD
Širka displeja (px) 1080
Výška displeja (px) 1920
Počet farieb 16M
Operačný systém Android
Verzia OS 6.0.1
Chipset Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820
MHz 1600 / 2150
Počet jadier Quad-core / Quad-core
GPU Adreno 530
Interná pamäť 32 GB
RAM 3 GB
Rozšíriteľná pamäť Áno
Rozlíšenie fotoaparátu (Mpx) 23
Autofocus Áno
Blesk Áno
Max. rozlíšenie videa 1080p@30fps, 1080p@60fps
Sekundárny fotoaparát 13 Mpx
Bluetooth 4.2
Wi-Fi 802.11
NFC Áno
USB Áno (verzia 2.0)
Ďalšie funkcie A-GPS, glonass
Typ batérie Líthiová
Kapacita batérie (mAh) 2700
Doba hovoru *
Pohotovostná doba *